В школі розвиток спортивних здібностей учнів здійснюється через організацію спортивно – масової роботи серед школярів, проведення щорічного турніру з тенісу, осіннього і весняного футбольних турнірів.
Учні школи постійно беруть участь і стають переможцями у міських спортивних заходах: міський турнір з міні - футболу - ІІ місце (Книш Д., Жупанас С.,Еткало Я., Горобець І., Рижкевич Д., Гончаров П.); міський турнір з пляжного волейболу (дівчата) - ІІ місце (Жупанас М.. Луценко М.); міський турнір з пляжного волейболу (хлопці) – ІV місце (Гаєвський Д., Чудецький А.); обласна спартакіада серед допризивної молоді, Чудецький Альберт, учень 11 класу, ІV місце; обласні змагання зі спортивного орієнтування на лижах, учасники - Чудецький А., Денчик К., Головащенко А., Горобець І.; зональні змагання з настільного тенісу - VІ місце (Жупанас М., Книш Д., Жупанас С., Головащенко А.,); міський турнір з шахів - VІ місце (Калітін В., Жупанас С., Жупанас Д., Віхрамєєв Д., Іванченко Д.); міський турнір з футзалу - ІV місце (Книш Д., Жупанас С., Рижкевич Д., Ляху М., Жупанас Д., Гаєвський Д., Чудецький А.); міський шашковий турнір – ІІІ місце (Мищенко Ю., Ляшенко В.); міський турнір з настільного тенісу - І місце (Жупанас М., Жупанас Д., Жупанас С.); міський турнір з настільного тенісу серед дівчат - ІІІ місце (Жупанас М., Головащенко С.); міський турнір з настільного тенісу серед юнаків - учасники (Книш Д., Головащенко А.); міські змагання «Козацький гарт» - ІІІ місце (Коверя М, Зайцев М.,Пуйденко В., Горобець І., Книш Д, Жупанас С, Мищенко Ю.,Гиренко М, Луценко М., Головащенко А, Токарь К.,Мірошник Д., вчитель фізичної культури Резніченко Л.О.).
№ з/п | Назва конкурсу | Етап | Учасники | Результат участі | |
П.І.Б. учнів, клас | П.І.Б. учителя | ||||
1. | Міські спортивно – масові змагання із стрітболу присвячені Дню фізичної культури та спорту (8 вересня 2015 року) | міський | Москаленко Артем Рижкевич Олександр Чвильов Владлен | Резніченко Л.О. | Участь |
2. | Міські змагання з футболу до Дня міста ( 11 вересня 2015 року) | міський | Ляху Максим Книш Даніл Жупанас Степан Жупанас Давид Індишов Денис Комишанченко Ілля Токар Костянтин Еткало Владислав Гаєвський Дмитро | Пигуль К.І. | Участь |
3. | Міські змагання з футболу «Шкіряний м’яч» (8 жовтня 2015 року) | міський | Константінов Сергій Жупанас Степан Ляху Максим Піткорчук Олександр Комишанченко Ілля Токар Костянтин Фартушний георгій | Резніченко Л.О. | Участь |
4. | Міські змагання з футболу «Шкіряний м’яч» (8 жовтня 2015 року) | міський | Книш Даніл Жупанас Степан Мезенцев Олексій Горобець Ілля Еткало Ярослав Павліщук Вадим Яловенко Денис | Резніченко Л.О. | Участь |
5. | Міські змагання з футболу «Шкіряний м’яч» (8 жовтня 2015 року) | міський | Мезенцев Олексій Жупанас Степан Горобець Ілля Книш Даніл Еткало Ярослав Павліщук Вадим Яловенко Денис Фартушний Георгій | Резніченко Л.О. | Участь |
6. | Міські змагання з волейболу до Дня захисника України (13 жовтня 2015 року) | міський | Москаленко Артем Рижкевич Олександр Козар Дмитро Стрижка Костянтин Чудецький Альберт Гаєвський Дмитро Індишов Денис Токар Костянтин Комишанченко Ілля | Резніченко Л.О. | Участь |
7. | Міські змагання з футболу «Турнір тисячі команд» (15 жовтня 2015 року) | міський | Книш Даніл Горобець Ілля Мезенцев Олексій Фартушний Георгій Рижкевич Дмитро Еткало Ярослав Павліщук Вадим Жупанас Степан Зайцев Максим | Резніченко Л.О. | ІІ місце |
8. | Спортивно – масові змагання з футзалу «Спорт для всіх - гармонія життя» (25 листопада 2015 року) | міський | Москаленко Артем Рижкевич Олександр Стрижка Костянтин Чвильов Владлен Комишанченко Владисл. Гаєвський Дмитро Токар Костянтин Комишанченко Ілля Ляху Максим | Резніченко Л.О. | Участь |
9. | Міські змагання з настільного тенісу «Спортивна зима» (23 лютого 2016року) | міський | Жупанас Давид (Імісце) Головащенко Артем (Імісце) Жупанас Маргарита | Резніченко Л.О. . | І місце |
10. | Турнір з волейболу серед команд дівчат, посвячений Міжнародному жіночому дню 8 березня (02 березня 2016року) | міський | Засядько Аліна Денчик Карина Підченко Анастасія Почерніна Анастасія Жупанас Маргарита Луценко Марина Мищенко Юлія Приходько Аліна Головащенко Софія Кіященко Юлія | Резніченко Л.О. | Участь |
11. | Міські змагання з шахів «Спорт протягом життя» (10 березня 2016року) | міський | Азацький Олексій Москаленко Артем Ковалевський Олександр Засядьмо Аліна Стрижка Костянтин | Пигуль К.І. | Участь |
12. | Змагання з шашок «Весняні феї» (16 березня 2016р.) | міський | Жупанас Маргарита (8кл.) ІІ мсце Засядько Аліна (11 кл.) І місце Мищенко Юлія (7кл) | Резніченко Л.О. | ІІ місце |
13. | Міські змагання «Козацький гарт – 2016 » ( 16 травня 2016 року) | міський | Горобець Ілля Головащенко Софія Еткало Ярослав Приходько Аліна Мищенко Юлія Ляху Максим Токар Костянтин Комишанченко ілля Жупанас Маргарита Луценко Марина Чудецький Альберт Підченко Анастасія | Резніченко Л.О. | І місце |
№ з/п | Назва конкурсу | Етап | Учасники | Результат участі | |
П.І.Б. учнів, клас | П.І.Б. учителя | ||||
1. | Міські змагання з шахів до Дня фізичної культури та спорту (12 вересня 2014 року) | міський | Бутівченко Анна, Стрижка Костянтин, Москаленко Артем | Каплун Є.О. | ІІ місце |
2. | Міські змагання з футболу на призи народного депутата України В.М.Кацуби, присвячених Дню міста Люботина (12 вересня 2014 року) | міський | Ляху Максим Книш Даніл Жупанас Степан Жупанас Давид Кривошея Костянтин Індишов Денис Комишанченко Ілля Токар Костянтин Еткало Ярослав | Пигуль К.І. | ІІ місце |
3. | Змагання у рамках міської Спартакіади серед допризовної молоді (10 жовтня 2014 року) | міський | Піскун Віталій (ІІ), Луценко Андрій (І), Москаленко Артем (І), Стрижка Костянтин Сорокін Валерій | Каплун Є.О. | І місце |
4. | Міські змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед загальноосвітніх навчальних закладів м.Люботина (10 жовтня 2014 року) | Міський | Книш Даніл, Жупанас Степан, Горобець Ілля, Рижкевич Дмитро, Еткало Ярослав, Гончаров Павло | Пигуль К.І. | Участь |
5. | Міські змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед загальноосвітніх навчальних закладів м.Люботина (10 жовтня 2014 року) | Міський | Книш Даніл, Жупанас Степан, Рижкевич Дмитро, Жупанас Давид, Гончаров Павло, Піткорчук Олександр | Пигуль К.І. | Участь |
6. | Міські змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед серед загальноосвітніх навчальних закладів м.Люботина (15 жовтня 2014 року) | Міський | Книш Даніл, Жупанас Степан, Горобець Ілля, Рижкевич Дмитро, Еткало Ярослав, Гончаров Павло, Жупанас Давид, Фартушний Богдан | Пигуль К.І. | Участь |
7. | Міські спортивно-масові змагання з фут залу «Спорт для всіх – гармонія життя» серед юнацьких команд (28 листопада 2014року) | міський | Сорокін Валерій, Піскун Віталій, Москаленко Артем, Рижкевич Олександр, Стрижка Костянтин, Чвильов Владлен, Чудецький Альберт | Каплун Є.О. | ІІІ місце |
8. | Малі Олімпійські ігри «Діти Харківщини» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів ІІ етап (28 січня 2015 року) | міський | Кривошея Кіра, Яровата Каріна, Зайцев Максим, Глуходід Лілія, Засядько Єлизавета, Карпук Альона, Тімченко Денис, Гребіник Ярослав, Горобець Ілля, Книш Даніл, Жупанас Степан, Каліненко Анастасія | Бурилкіна Л.В. Пигуль К.І. | Участь |
9. | Міські змагання з шашок (29 січня 2015 року) | міський | Жупанас Маргарита, Жупанас Давид, Головащенко Артем, Боженко Аліна, Москаленко Артем, Ковалевський Олександр | Пигуль К.І. | Участь |
10. | Малі Олімпійські ігри «Діти Харківщини» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів ІІ етап (04 лютого 2015 року) | міський | Книш Даніл, Горобець Ілля, Жупанас Степан, Еткало Ярослав, Ляху Максим, Піткорчук Олександр, Курилко Софія, Мірошник Дарина, Беспарточна Анна, Гиренко Марина, Мищенко Юлія, Коваленко Альона | Пигуль К.І. | ІІІ місце |
11. | Малі Олімпійські ігри «Діти Харківщини» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів ІІ етап (11 лютого 2015 року) | міський | Мищенко Юлія, Беспарточна Анна, Гиренко Марина, Коваленко Альона, Жупанас Маргарита, Худякова Дар’я, Ляху Максим, Токар Костянтин, Кривошея Костянтин, Жупанас Давид, Індишов Денис, Некрут Ілля | Пигуль К.І. | Участь |
12. | Міський турнір з шахів серед шкільних команд «Спортивна зима – 2015» (19 лютого 2015 року) | міський | Стрижка Костянтин, Ковалевський Олександр, Бутівченко Анна | Пигуль К.І. | ІІ місце |
13. | Міські змагання з шахів серед учнів загальноосвітніх закладів м. Люботина за програмою обласних щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» (11 березня 2015 року) | міський | Книщ Даніл, Жупанас Степан, Жупанас Маргарита, Жупанас Давид | Пигуль К.І. | Участь |
14. | Міський турнір з шашок серед дівчат «Весняні феї» (19 березня 2015 року) | міський | Боженко Аліна, Засядько Аліна, Підченко Анастасія, Жупанас Маргарита, Луценко Марина, Мищенко Юлія | Пигуль К.І. | Участь |
15. | Міські змагання «Старти надій» (29 квітня 2015 року) | міський | Мищенко Юлія, Курилко Софія, Іванченко Діана, Головащенко Софія, Жупанас Маргарита, Луценко Марина, Горобеці Ілля, Еткало Ярослав, Ляху Максим, Піткорчук Олександр, Індишов Денис, Токар Костянтин, Жупанас Давид, Кривошея Костянтин | Пигуль К.І. | Участь |
16. | Змагання з міні-футболу серед шкільних команд на кубок пам’яті вчителя-викладача Захарченка В.І. (30 квітня 2015 року) | міський | Сорокін Валерій, Піскун Віталій, Луценко Андрій, Москаленко Артем, Рижкевич Олександр, Чвильов Владлен, Гаєвський Дмитро, Мирошниченко Сергій, Бондаренко Данило, Комишанченко Владислав | Каплун Є.О. | Участь |
17. | Фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів «Нащадки козацької слави» (13 травня 2015 року) | міський | Еткало Ярослав, Приходько Аліна, Ляху Максим, Гиренко Марина, Константінов Сергій, Луценко Марина, Жупанас Маргарита, Токар Костянтин, Індишов Денис, Худякова Дар’я, Підченко Анастасія, Москаленко Артем | Пигуль К.І. Резніченко Л.О. | ІІ місце |
Дата | ПІБ учня (назва команди) | Вид змагань | Опис досягнення |
29.09.2010 | Шкільна футбольна команда | Міські | І місце в міських змаганнях з футболу |
06.10.2010 | Шкільна футбольна команда | Міські | ІІ місце в міських змаганнях з футболу |
18.05.2010 | Шкільна футбольна команда | Міські | ІІ місце в міських змаганнях з футболу |
29.02.2012 | Шкільна команда | Міські | ІІІ місце в змаганнях «Біла тура» |
Дата | ПІБ учня (назва команди) | Вид змагань | Опис досягнення |
13.02.2013 | Шкільна команда Бутівченко Анна , 9 клас Стрижка Костянтин, 8 клас Москаленко Артем, 8 клас | Міські змагання з шахів «Біла тура» | ІІ командне місце Стрижка К. – І місце |
15.03.2013 | Піскун Віталій, 9 клас Боженко Аліна, 9 клас | Міський турнір з шашок "Спортивна весна - 2013" | Боженко Аліна - І місце |
Дата | ПІБ учня (назва команди) | Вид змагань | Опис досягнення |
12.03.2013 Міські змагання до Дня фізкультурника | Виноградов Максим, 11 клас Кучерявий В’ячеслав, 11 кл. Сорокін Валерій, 10 клас | Пляжний волейбол | ІІ місце |
Луценко Марина, 6 клас Міщенко Юлія. 5 клас Денчик Карина, 8 клас Підченко Анастасія, 8 клас Волинець Владислав, 8 клас Гнатенко Олександр, 8 клас Бондаренко Данило, 8 клас Мирошниченко Сергій, 8 клас | Естафета «Веселі старти» | ІІ місце |
30 жовтня 2013 року шкільна команда учнів взяла участь у міському етапі турніру з вуличного футболу серед дитячих команд учнів освітніх закладів міста в рамках обласного зонального турніру з вуличного футболу на Кубок ОЦФЗН «Спорт для всіх» на спортивному майданчику зі штучним покриттям стадіону «Олімпієць» у Центральному міському парку. Вигравши у команди ЗОШ №4 з рахунком 3:1, наша команда зустрілась у міському фіналі з командою ЗОШ №3, гра закінчилась із рахунком 2:3 на користь ЗОШ №3. Але почесне ІІ місце у міському етапі турніру дає можливість нашій шкільній команді взяти участь у фінальних змаганнях обласного турніру, що проходитимуть у м. Харкові.
Вітаємо нашу команду і бажаємо їй нових спортивних перемог!
У складі команди: Виноградов Максим, 11 клас, Кучерявий Вячеслав, 11 клас, Сорокін Валерій, 10 клас, Діденко Максим. 10 клас, Луценко Андрій, 10 клас, Воробйов Богдан, 9 клас, Москаленко Артем, 9 клас. Кращим гравцем міського турніру визнаний гравець нашої команди Кучерявий Вячеслав, учень 11 класу.